O nas

MAREMO

Obsługa na wysokim poziomie i rzetelne wykonanie


Firma Maremo nieustannie buduje swoją pozycję na rynku tworząc pozytywne relacje z klientami w oparciu o profesjonalną obsługę i prawidłowo wykonane usługi.

Działamy na pełnych obrotach i na najwyższym poziomie, a jednocześnie jesteśmy elastyczni – dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb naszych klientów.Firma MAREMO to autoryzowany wykonawca nowoczesnego ocieplania budynków oraz izolacji natryskowych. Siedzibą firmy jest Włocławek. Obsługujemy województwo Kujawsko-Pomorskie: Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Chełmża, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Aleksandrów Kujawski, Brodnica, Rypin, Sępolno Krajeńskie, Solec Kujawski, Nakło nad Notecią i okolice. Realizujemy także zlecenia na terenie innych województw całej Polski.

Zajmujemy się wykonaniem ociepleń budynków – dachów i poddaszy metodą natryskową. Stosujemy innowacyjną metodę izolacji - natryski pianką poliuretanową. Ocieplanie pianką PUR to obecnie jedna z najbardziej efektownych i niezawodnych metod izolacji budynków oraz uszczelnienia dachów i poddaszy.

Wiedza i doświadczenie, które zdobyliśmy przez kilka lat działania na rynku potwierdzają naszą opinię w zakresie stosowania pianki poliuretanowej. Izolacja natryskowa pianką PUR sprawdza się jako najbardziej innowacyjne i najskuteczniejsze rozwiązanie z zakresu ocieplania budynków nowych, oraz domów poddawanych termomodernizacji.

Maremo gwarantuje wykonanie usługi w zakresie izolacji natryskowych, za pomocą najlepszego sprzętu i w rozsądnej cenie. Ekipa doświadczonych specjalistów sprawnie i szybko przeprowadzi wykonanie izolacji zapewniając najwyższą jakość usług, a tym samym szczelność dachów i poddaszy, dzięki czemu mogą Państwo zaoszczędzić nawet do 50% kosztów eksploatacji w kolejnych latach.


Maremo to ekspert ds. izolacji natryskowych


Oferujemy skuteczne ocieplenia dachów i poddaszy, profesjonalne i sprawne działanie oraz szybkie efekty. Ocieplanie domów nowoczesną i niezwykle skuteczną metodą natryskową – za pomocą pianki poliuretanowej – to przełom w izolacji. Skuteczna izolacja budynków, dachów i poddaszy dzięki natryskom pianki PUR zapewnia nie tylko komfort mieszkańcom domów, ale również znaczne obniżenie rachunków za energię i redukcję zużycia energii w okresie grzewczym nawet do 50%.

Zaufaj fachowcom z Maremo!


Gwarantujemy profesjonalną obsługę, sprawne działanie i szybkie rozwiązanie w postaci nowoczesnej izolacji pianką poliuretanową na długie lata.
Wycena